خوش آمدید!

با تشکر از مشاهده انجمن گفتگوی ایرانی پاتوق در صورت تمایل برای استفاده از تمامی امکانات انجمن ثبت نام نمایید.

همین حالا ثبت نام کن!

آموزش انجمن تگ گذاری مطالب ارسالی

Majid.JD

UniquE
عضو کادر مدیریت
موسس
8/18/20
1,057
تگ گذاری مطالب ارسالی

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید

اول از همه باید بگیم که تگ اصلا برای چی هستش و چرا استفاده میشه؟

در واقع تگ به عنوان شناسه و معرف موضوع شما هستش. زمانی که ربات های جستجوگرها مطلب ارسالی را ایندکس میکنند و مورد تحلیل قرار میدهند قسمتی از این تحلیل بررسی تگ ها هستش. و با هر جستجوری آن کلمه توسط مخاطبان در جستجوگرها مطالب شما درموارد جستجو شده قرار میگیره. حالا بگذریم از اینکه این تگ ها باید چه کیفیتی داشته باشند و چگونه باید بررسی کردش. ما تو این تاپیک قصد بررسی خیلی تخصصی نداریم و فقط میخوایم که یکی از امکانات ارسال مطلب در این تاپیک معرفی کنیم و نحوه استفاده از این ابزارو توضیح بدیم.
اینجوری توضیح بدم 😃 فرض کنید شما دوستی دارید که کچله:p و همه جا با شما هستش (شما به عنوان مطلب و دوست کچل به عنوان تگ) جاهای مختلفی رفتید و جمع های زیادیو دیدید(جستجوگرها) دیگه کسی شمارو به اسم نمیشناسه شما میشید دوست اون کچله:sneaky: و دوست کچلتون به عنوان معرف شما میشه😁

در ادامه نحوه استفاده از گذاشتن تگو توضیح میدیم
 

Majid.JD

UniquE
عضو کادر مدیریت
موسس
8/18/20
1,057
شما عزیزان که لطف میکنید و مارو در پیش بردن انجمن کمک میکنید می توانید مطالب ارسالی خودتونو با استفاده از این روش به قول خودمونی تقویت کنید تا بهتر جستجو بشه.

1- همانطور که در تصویر زیر مشخص شده برای قرار دادن تگ از قسمت زیر قرار دادن مطلبتون استفاده میکنید.

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


2- برای اینکه تگ های ما درست قرار بگیرند کلمه مورد نظر تایپ میکنیم کمی صبر که کنید میبینید کلمه شما تو کادر پایین اضاف میشه و باید کلید اینتر بزنید و به همین شکل ادامه بدهید.
برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


نکته 1 : از تعداد زیاد تگ استفاده نکنید. سعی کنید تعداد تگ ها بین 3 تا 10 تگ باشد
نکته2 : از کلمات مرتبط با موضوع استفاده کنید و از قرار دادن تگ هایی که ربطی به مطلب ندارد خودداری کنیداز بودن کنار شما خیلی خوشحالیم امیدواریم تا بتونیم در کنار هم و با کمک هم انجمن به جلو پیش ببریم.🌹
اگر کسی سوالی در مورد این مطلب داشت می تونه تو همین تاپیک مطرح کنه تا جواب سوالو بدم.
ممنون
 
بالا پایین