خوش آمدید!

با تشکر از مشاهده انجمن گفتگوی ایرانی پاتوق در صورت تمایل برای استفاده از تمامی امکانات انجمن ثبت نام نمایید.

همین حالا ثبت نام کن!

زوج‌های سینمایی که سرِ صحنه عاشق هم شدند

DaniyaL

Assistance
عضو کادر مدیریت
معاونت
8/27/20
305
: برد پیت و آنجلینا جولی حین بازی در فیلم «آقا و خانم اسمیت» به یکدیگر علاقمند شدند و اینگونه شد که یکی از جذاب‌ترین زوج‌های هالیوود پدید آمد. با این حال، سلبریتی‌های دیگری هم بوده اند که هنگام بازی در یک فیلم نیمه‌ی گمشده‌ی خود را پیدا کرده باشند، مانند پنه لوپه کروز، تام هنکس و جولیا رابرتس؛ و برخی از این زوج‌ها ۳۰ سالی از ازدواج شان می‌گذرد، امری که ثابت می‌کند هرگز نمی‌توانید پیش بینی کنید که چه زمانی گرفتار عشق خواهید شد.

در ادامه درباره‌ی فیلم‌هایی صحبت خواهیم کرد که به ازدواج ستاره‌های خود منتهی شدند.

آقا و خانم اسمیت (Mr. & Mrs. Smith) – برد پیت و آنجلینا جولی

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این همان فیلمی است که به زندگی مشترک ۵ ساله‌ی برد پیت و جنیفر آنیستون پایان داد. بعدها، پیت و آنجلینا جولی نیز در سال ۲۰۱۶ بعد از ۱۲ سال رابطه عاشقانه و ۲ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. آن‌ها ۶ فرزند هم داشتند که ۳ تای آن‌ها را به فرزندخواندگی پذیرفته بودند.
روز‌های تندر (Days of Thunder) – تام کروز و نیکول کیدمن

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


تام کروز و نیکول کیدمن در سال ۱۹۸۹ در جریان بازی در این فیلم با یکدیگر آشنا شدند. این زوج ۱۱ سال با یکدیگر زندگی کردند و ۲ فرزند خوانده داشتند. با این حال، زندگی مشترک آن‌ها در سال ۲۰۱۱ به پایان رسید و نیکول کیدمن حالا همسر کیت اربن، خواننده‌ی نیوزلندی است.
ویکی کریستینا بارسلونا (Vicky Cristina Barcelona) – پنه لوپه کروز و خاویر باردم

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این زوج رویایی اولین بار در سال ۱۹۹۲ هنگام بازی در یک فیلم با یکدیگر آشنا شدند. اما سال‌ها بعد یعنی در سال ۲۰۰۸ در جریان بازی در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» بود که رابطه‌ی کروز و باردم جدی شد و آن‌ها با یکدیگر وارد رابطه‌ی عاشقانه شدند. این زوج در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر ازدواج کردند و صاحب ۲ فرزند شدند.
بی باک (Daredevil) – جنیفر گارنر و بن افلک

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


وقتی این زوج در سال ۲۰۰۲ در حین بازی در این فیلم به یکدیگر علاقمند شدند، گارنر هنوز همسر اسکات فولی بود و بن افلک نیز با جنیفر لوپز در رابطه عاشقانه بود. با این حال، طولی نکشید که گارنر و افلک با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند و در نهایت با همدیگر ازدواج کردند. این زوج ۱۰ سال با یکدیگر زندگی کردند و صاحب ۳ فرزند شدند. زندگی مشترک آن‌ها در سال ۲۰۱۷ به پایان رسید.
کلئوپاترا (Cleopatra) – الیزابت تیلور و ریچارد برتون

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


الیزابت تیلور در سال ۱۹۶۲ هنگام بازی در این فیلم در ایتالیا بود که به ریچارد برتون، بازیگر ولزی دل باخت. گرچه هر دوی آن‌ها آن زمان متأهل بودند، اما عشق میان آن‌ها به قدری قوی بود که طولی نکشید که آن‌ها در سال ۱۹۶۴ با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج بعد از ۱۱ سال از یکدیگر جدا شدند. تیلور و برتون یک سال بعد دوباره زندگی مشترک شان را از سر گرفتند، اما پس از یک سال بار دیگر و این بار برای همیشه از یکدیگر جدا شدند.
خانه رویایی (Dream House) – دنیل کریگ و ریچل وایس

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این زوج مشهور در سال ۲۰۱۱ در جریان بازی در این فیلم به یکدیگر علاقمند شدند و در همان سال زندگی مشترک خود را آغاز کردند. آن‌ها در سال ۲۰۱۸ صاحب اولین فرزند خود شدند.
قوی سیاه (Black Swan) – ناتالی پورتمن و بنجامین میلپید

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


ناتالی پورتمن با همسرش بنجامین میلپید در سال ۲۰۱۰ در حین بازی در این فیلم آشنا شد. میلپید در فیلم «قوی سیاه» به عنوان رقصنده و طراح رقص حضور داشت. این زوج در همان سال ۲۰۱۰ با یکدیگر نامزد و در سال ۲۰۱۲ رسماً با همدیگر ازدواج کردند. پورتمن و میلپید صاحب ۲ فرزند هستند.
مکانی آن سوی کاج‌ها (The Place Beyond the Pines) – اوا مندس و رایان گاسلینگ

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


شایعات درباره‌ی رابطه‌ی عاشقانه‌ی این بازیگر مشهور در سال ۲۰۱۱ آغاز شد که این دو با یکدیگر در فیلم «مکانی آن سوی کاج ها» همبازی شدند. این زوج هرگز علاقه‌ای به رسانه‌ای کردن رابطه‌ی خود نداشته اند، اما آنچه می‌دانیم این است که آن‌ها ۹ سال است که با یکدیگر هستند و صاحب ۲ فرزند شده اند.
گرین لانترن (Green Lantern) – رایان رینولدز و بلیک لایولی

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این زوج مشهور در سال ۲۰۱۰ هنگام بازی در این فیلم با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۱۱ رابطه عاشقانه‌ی خود را آغاز کردند. رینولدز و لایولی در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند و صاحب ۳ فرزند شدند.
می‌دانم تابستان پیش چه کردی (I Know What You Did Last Summer) – سارا میشل گلار و فردی پرینز

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این دو بازیگر ۱۸ سال است که با یکدیگر هستند. آن‌ها در سال ۱۹۹۷ در جریان بازی در این فیلم به یکدیگر علاقمند شدند و حالا ۲ فرزند دارند.
استپ آپ (Step Up) – چنینگ تیتوم و جینا دوان

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این زوج پس از پایان فیلمبرداری این فیلم با یکدیگر ازدواج کردند. زندگی مشترک آن‌ها نزدیک به ۹ سال به طول انجامید و در سال ۲۰۱۳ صاحب یک فرزند شدند. این زوج در سال ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شدند.
شبانگاه (Evening) – کلیر دینز و هیو دنسی

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این زوج در سال ۲۰۰۷ در حین بازی در این فیلم با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۰۹ از ازدواج خود خبر دادند. آن‌ها حالا ۲ فرزند دارند.
نور میان اقیانوس‌ها (The Light Between Oceans) – مایکل فاسبندر و آلیسیا ویکاندر

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این دو بازیگر مشهور در سال ۲۰۱۴ در جریان بازی در این فیلم به یکدیگر علاقمند شدند و طولی نکشید که در سال ۲۰۱۷ با یکدیگر ازدواج کردند.
مکزیکی (The Mexican) – جولیا رابرتس و دنی مودر

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


جولیا رابرتس با همسرش دنی مودر در سال ۲۰۰۰ هنگام بازی در این فیلم آشنا شد و کمی بعد در سال ۲۰۰۲ با او ازدواج کرد. دنی مودر که یک فیلمبردار است در فیلم «مکزیکی» مشغول به کار بود. این زوج ۳ فرزند دارند.
سریال «دوستان صمیمی» (Bosom Buddies) – تام هنکس و ریتا ویلسون

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


کمتر زوج الهام بخشی همچون تام هنکس و ریتا ویلسون در هالیوود وجود دارد. این زوج ابتدا در سال ۱۹۸۱ در اپیزودی از سریال «دوستان صمیمی» با یکدیگر همبازی و به هم علاقمند شدند. یک سال بعد آن‌ها را رابطه‌ی خود را علنی کردند. این زوج در سال ۱۹۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند و از آن زمان به یکی از زوج‌های مشهور هالیوود بدل شده اند.
سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) – کیت هرینگتون و رز لزلی

برای مشاهده تصاویر باید ثبت نام کنید


این دو بازیگر به واسطه‌ی بازی در نقش‌های «جان اسنو» و «ایگریت» در سریال «بازی تاج و تخت» به شهرت رسیدند و اولین بار در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر آشنا شدند. آن‌ها در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند و فرزند اول آن‌ها در سال جاری میلادی به دنیا خواهد آمد.
 
بالا پایین