خوش آمدید!

با تشکر از مشاهده انجمن گفتگوی ایرانی پاتوق در صورت تمایل برای استفاده از تمامی امکانات انجمن ثبت نام نمایید.

همین حالا ثبت نام کن!

ساخت میزهای مواج دریایی با چوب و رزین

Green Light

Call Me a Panda
DaisY
8/25/20
199
در سال‌های اخیر در همه جای دنیا از جمله ایران ساخت میزهایی با چوب و رزین اپوکسی بسیار محبوب شده است.


تکنیک و شیوه کلی کار ساده می‌نماید و بارها ویدئوهای آموزشی آن را در اینستاگرام و یوتیوب دیده‌ایم. اما خلاقیت ویژه هر هنرمند و استادکار می‌تواند در این بازار که این روزها تا حدی تکراری و یکنواخت شده، چشم‌ها را خیره کند.


میزهای یادآور نقشه‌های جغرافیایی و رودها، میزهای با قسمت‌های شفاف، چیدن هنرمندانه برش‌های تنه درخت در مقطع میز، رنگ‌های سبز یا آبی چشم‌نواز، دیگر به مانند یکی دو سال اولیه همه‌گیر شدن این هنر، چشم‌گیر نیستند.


جالب است که هنرمندی به نام راشل واکر-هوک پیدا شده که به تکنیک تقریبا منحصر به فردی در این کار دست پیدا کرده.


او می‌تواند میزهایی بسازد که حالت امواج دریا یا اقیانوس در آن به دقت شبیه‌سازی شده‌اند. میز یا تابلوهای آبستره با طرح ساحل قبلا دیده بودم، ولی خوب نه با این دقت و ظرافت.


اگر چنین میز یا اشکال چوبی را داشته باشید، به جرات می‌توانم بگویم که کار تکراری در منزل نخواهید داشت و همه میهمان‌ها را کنجکاو خواهید کرد.


شما چه کارهایی غیرتکراری و منحصر به فرد با چوب و رزین دیده‌اید؟


هنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستندهنرمندی که میزهایی با چوب و رزین می‌سازد که یادآور زیبایی امواج دریاها و اقیانوس‌ها هستند

منبع: مجله یک پزشک
 
بالا پایین