خوش آمدید!

با تشکر از مشاهده انجمن گفتگوی ایرانی پاتوق در صورت تمایل برای استفاده از تمامی امکانات انجمن ثبت نام نمایید.

همین حالا ثبت نام کن!

قوانین اولیه :::قوانین انجمن ایرانی پاتوق:::

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Majid.JD

UniquE
عضو کادر مدیریت
موسس
8/18/20
1,059
:::قوانین انجمن ایرانی پاتوق:::


با سلام و تشکر خدمت شما عزیزان که انجمن ایرانی پاتوق را برای فعالیت انتخاب کرده اید.
جهت فعالیت در انجمن قوانینی وضع شده است که همه کاربران موظف به رعایت آن می باشند.
قوانین در صورت نیاز فقط توسط موسس انجمن بروز رسانی خواهد شد و به اطلاع کاربران خواهد رسید.


1- قوانین ثبت نام

1-1:
کاربران می بایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب برای نام کاربری خود استفاده نمایند. نام کاربری هایی که دارای الفاظ رکیک، توهین، تبلیغاتی و تکراری ممنوع می باشد و ویرایش خواهند شد.

2-1: در صورت امکان نام کاربری خود را با حروف انگلیسی ایجاد نمایید تا از اختلال احتمالی در نمایش آن جلوگیری شود.

3-1: بعد از ثبت نام امکان غیرفعال کردن اکانت ساخته شده توسط هیچ کاربری وجود نخواهد داشت.

4-1: ایمیل خود را دقیق و بدون اشکال وارد نمایید. تمامی اطلاع رسانی های انجمن، تایید ثبت نام، فراموشی رمز ورود و ارتباط با کاربر از طریق ایمیل انجام خواهد شد.

5-1: داشتن بیش از یک اکانت کاربری خلاف قوانین نمی باشد اما تکراری بودن اکانت ها قابل شناسایی و قابل پیگیری می باشد، در صورت ایجاد کاربری تکراری و ایجاد هر گونه مزاحمت برای کاربران تمامی اکانت ها مسدود خواهد شد و در صورت ایجاد مزاحمت و تنش در انجمن قابل پیگیری می باشد.

6-1:
در صورت ایجاد و سواستفاده ار نام کاربری مشابه کاربران انجمن آی پی، ایمیل و کاربری شخص خاطی برای همیشه از انجمن بن خواهد شد.

7-1: تغییر نام کاربری بعد از ثبت نام توسط مدیران سایت امکان پذیر نمی باشد. به همین جهت لطفا در هنگام ثبت نام با تامل کافی نام کاربری مورد نظر خود را انتخاب فرمایید.

8-1: در صورتی که نام کاربری شما مسدود شده باشد، یا در ثبت نام دچار مشکل شده باشید می توانید از طریق راه های موجود در تماس با ما با مدیریت ارتباط برقرار نمایید.


2- قوانین استفاده از انجمن های گفتگو

1-2:
انجمن ایرانی پاتوق تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد بنابراین هنگام ارسال مطالب خود در سایت، به قوانین کشور احترام گذاشته و از بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در فهرست مصاديق محتوای مجرمانه (موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه ای)، دقت لازم و کافی را مبذول فرمایید. بدیهی است مطالب خلاف این قوانین حذف و دسترسی کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

2-2: زبان اصلی انجمن زبان فارسی می‌باشد بنابراین از بحث و تبادل نظر با دیگر زبان ها خودداری نمایید و درصورت مشاهده مطلب مورد نظر پیگیری نخواهد شد.

3-2: رعایت ادب و احترام به کاربران و مدیران سایت و استفاده از کلمات مناسب و مودبانه جهت ارسال هر نوع مطلبی در سایت ضروری می باشد. بدیهی است در صورت مشاهده بنا به تشخیص مدیریت با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و در صورت ادامه اکانت کاربری شخص مورد نظر برای همیشه مسدود خواهد شد.

4-2: لطفا در هنگام ايجاد تاپيک يا مطرح کردن سوالات خود، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن مطالب و سوالات خود در انجمن هاي نامربوط خودداري نماييد.

5-2: مطالب ارسالی باید دارای موضوع مشخص و مفهوم باشند در غیر این صورت ویرایش یا حذف خواهد شد.

6-2: پیش از ارسال مطالب حتما در انجمن جستجو کنید تا از انباشته شدن مطالب تکراری جلوگیری شود. مطالب تکراری قفل و به قسمت بایگانی منتقل می شوند.

7-2: از گذاشتن مطالب تبلیغاتی در قسمت های مختلف انجمن خودداری کنید و برای تبلیغ سایت خود به مدیریت کل سایت پیغام بدهید.

8-2: لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. در نظر داشته باشید سایت دارای بخش های آموزشی است و امکان مطرح شدن سوال های ابتدایی از طرف کاربران وجود دارد. لذا ارسال پست های تمسخر آمیز، دلسرد کننده و موارد مشابه ممنوع می باشد و با کاربر خاطی برخورد می شود.

9-2: فعالیت های تجاری تنها در بخش بازارچه ی انجمن، معرفی سایت و بک لینک با رعایت قوانین آن بخش مجاز می باشد.

10-2:
در صورت داشتن هر گونه مشکلی با مدیران انجمن لطفا با موسس انجمن در میان بگذارید و از برخورد شخصی و بحث خودداری نمایید. در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران یا مديران سايت، با كاربر متخلف برخورد جدی خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به سایت به صورت دائمی قطع خواهد شد.

11-2: نام کاربري شما تنها متعلق به شماست. از به اشتراک گذاري حساب کاربری خود پرهيز کنيد. در غير اين صورت مسئوليت تخلفات بر عهده شما بوده و در این زمینه هیچ دلیل و توجیهی پذیرفته نخواهد شد.

12-2: در صورت مشاهده فایل های آلوده، مخرب و مشکوک توسط کاربر در انجمن، بدون اخطار قبلی مطلب فایل فوق حذف و در صورت تشخیص تیم مدیریت، اکانت کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

13-2: براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل، چت و يا هر طريق ديگري ارتباط داشته باشيد سایت هيچ گونه مسئولیتی در قبال ایجاد مشکلات احتمالی بعدی بر عهده ندارد.

14-2: براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل، چت و يا هر طريق ديگري ارتباط داشته باشيد سایت هيچ گونه مسئولیتی در قبال ایجاد مشکلات احتمالی بعدی بر عهده ندارد.

15-2: در صورت مشاهده موارد خلاف قوانین، مورد را از طریق دکمه "گزارش پست خلاف" به مدیران انجمن مربوطه جهت بررسی ارجاع دهید. هر گونه برخورد شخصی کاربر به جای تیم مدیریت و تصمیم گیری در این زمینه مجاز نخواهد بود و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

16-2: هر گونه استفاده ابزاری از "گزارش پست خلاف " خلاف قوانین می باشد و با فرد متخلف برخورد خواهد شد. در ابتدا تذکر داده می شود و در صورت ادامه دسترسی کاربر مسدود خواهد شد.

17-2: مسئولیت کلیه محتوای (پیام/ تصویر/ فایل ضمیمه) ارسال شده به عهده کاربر ارسال کننده بوده و انجمن در قبال صحت محتوای ارسال شده هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.

18-2: در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز، مطرح نمودن منازعات و مشکلات شخصی، موارد اعتراض و انتقاد آمیز در رابطه با کاربران و یا تیم مدیریت در انجمن ها، مطلب فوق سريعا حذف و در صورت تکرار مجدد برخورد لازم و کافی با کاربران خاطی انجام خواهد شد.لازم به ذکر می باشد شرکت در اینگونه بحث ها نیز خلاف قوانین انجمن می باشد و در صورت مشاهده میتواند موارد مورد نیاز را از طریق گزینه گزارش تخلف به مدیریت اعلان بفرمایید، در غیر این صورت هر گونه شرکت در اینگونه بحث ها با برخورد تیم مدیریتی روبرو خواهد شد.

19-2: ارسال هر گونه پست نامرتبط که به نوعی سبب انحراف تاپیک از موضوع اصلی خود شود مجاز نمی باشد و در صورت تشخیص تیم مدیریت، پست های نامرتبط حذف خواهند شد و برخورد لازم با کاربران خاطی انجام خواهد شد. شروع کننده ی تاپیک در صورت مشاهده موارد فوق تنها مجاز به ارسال گزارش به مدیران انجمن می باشد و هر گونه بحث و برخورد با کاربران خاطی ممنوع می باشد.

20-2: از ارسال اسپم و گفتگوی شخصی در تاپیک ها خودداری نمایید و می توانید برای ارسال مطالب تفریحی، سرگرمی و گفتگوهای دوستانه از بخش هایی مانند پاتوق🥳استفاده نمایید.(در این بخش هرگونه نقل قول، گفتگو و حرف تو حرف مجاز می باشد🥳)

21-2:
چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا تنها از طريق پيغام خصوصي‌ براي مديريت سايت‌ ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما با مدیریت سایت در ارتباط باشید.

22-2: کاربرانی که فقط برای ارسال پست های بک لینک دار عضو شدند فقط در انجمن مربوطه اقدام به ارسال بک لینک کنند.درصورت مشاهده ارسال پست بک لینک در دیگر انجمن ها آی پی کاربر بن و به سیستم های ضد اسپم ایپی آن کاربر گذارش داده خواهد شد.

23-2:
هر گونه بحث و تبادل نظر در خصوص راه های عبور از فــ یـــ لــــ تــــــر ، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فــ یـــ لــــ تــــــر شده و موارد مرتبط با این موضوع اکیدا ممنوع می باشد.

24-2: آپدیت بی دلیل تاپیکها در تمام بخش های انجمن ممنوع می باشد و در صورت مشاهده پست های اسپم حذف و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

25-2: ایجاد نوشته ها یا فایل هایی که از ناقض قوانین کپی رایت هستند، به کل ممنوع می باشد.

26-2: تمامی سوالات و درخواست های راهنمایی کاربران در تمام بخش های انجمن باید در تاپیک ایجاد شده پاسخ داده شود. در هر گونه ارجاع کاربر به پیغام خصوصی، مسنجرها، ارتباط از طریق ایمیل و موارد مشابه اکیدا ممنوع می باشد.

27-2: در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از سایتهای معتبر دیگر می باشید. لطفا مطلب را به صورت کامل و بدون تغییر کپی نموده و در پایان حتما لینک و نام منبع را ذکر نمائید (به دلیل رعایت حق کپی رایت و نیز در صورت وجود مشکل در سایت منبع، کاربران دیگر دچار گمراهی نشوند). مسئولیت ارسال مطالب بدون منبع به عهده کاربر می باشد.


قوانین به روزرسانی خواهند شد.
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا پایین