خوش آمدید!

با تشکر از مشاهده انجمن گفتگوی ایرانی پاتوق در صورت تمایل برای استفاده از تمامی امکانات انجمن ثبت نام نمایید.

همین حالا ثبت نام کن!

لوکس ترین خیابان های دنیا

  • شروع کننده موضوع Hector
  • تاریخ شروع

Hector

SpeciaL
عضو کادر مدیریت
ناظر
8/27/20
436
۵٫ خیابان Grafton

در مقایسه با رقبای خود چندان هم لوکس و خاص پول داران نیست، اما Grafton Street در دوبلین ( دوبلین پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر کشور جمهوری ایرلند ) با این حال غنی از جذابیت و شخصیت های شهری است و مغازه های لوکس در کنار مغازه های معمولی وجود دارند. حتی بسکتبال ها در لیگ از خودشان هستند، در سال ۲۰۰۸ Grafton Street پنجمین خیابان گران در جهان بود.

۴٫ خیابان Bondلوکس ترین خیابانهای دنیا برای خرید


اگر قرار هست به لندن بروید یکسری هم به خیابان باند بزنید ، خیابان و محله ای لوکس و مشهور از قرن ۱۸th است. جنبه های گران قیمت جواهرات چشمگیر تا طراحی داخلی پر زرق و برق، این منطقه مد روز لندن ، همه اینها را فراهم می کند، البته، شما پول زیادی را باید آماده کرده باشید !. بعضی از هتل های مشهور انگلستان نیز در این خیابان و در اطراف آن وجود دارند از جمله هتل های Dorchester، Ritz و Claridge۳٫ مرکز خرید خلیج Causewayلوکس ترین خیابانهای دنیا برای خرید


همچنین گزارش شده که ضربان قلب تپنده خرید هنگ کنگ، دومین مکان گران قیمت خرده فروشی در جهان است. این نرخ ها می توانند افزایش یابد در صورتی که در سال ۲۰۱۲ یک بازار لوکس جدید باز شود که به اندازه ۱۲ میدان فوتبال آمریکایی خواهد بود. اما این به این معنی نیست که در حال حاضر Causeway Bay مجموعه ای از مغازه های بوتیک لباس های گران و قطعات الکتریکی قیمت بالا را ندارد الان هم دارد . میدان زمان همچنین بخشی از مرکز خرید خلیج Causeway است که تقریبا ۱۶ طبقه و دارای بیش از ۲۰۰ فروشگاه است.


۲. خیابان پنجم

لوکس ترین خیابانهای دنیا برای خرید


نیویورک به طور کلی یک مرکزی برای خرید است و شما به راحتی می توانید ساعت ها در منطقه اطراف خیابان پنجم صرف کنید. Giorgio Armani, Gucci, Louis Vuitton و Prada جز فروشگاه های مطرح هستند که نقطه اصلی این بخش ویژه از منهتن مرکزی هستند، در حالی که فروشگاه های افسانه ای بی شماری نیز مانند فروشگاه Saks نیز وجود دارد. هنگامی که از این طریق خرید می روید، در یکی از کافه ها یا غذاخوری ها و یا حتی بالا رفتن با آسانسور از ساختمان امپایر استیج که در خیابان پنجم خودنما هست نیز فراموش نباید کرد .

۱٫ خیابان شانزلیزه Champs-Elysées

لوکس ترین خیابانهای دنیا برای خرید


در شهر عشاق یعنی پاریس فرانسه، شما به راحتی می توانید تنها با قدم زدن در برخی از فروشگاه ها که به احتمال زیاد یکی از خیابان های قابل تشخیص در این سیاره است بخورید، خرید کنید و یا محلی برای خوابیدن پیدا کنید همه و همه در خیابان ( شانزلیزه) Champs Elysées . تعدادی از ساعت سازهای تخصصی، از جمله Cartier در جایگاه معتبر پاریس قرار دارند ، که عملا در سایه Arc de Triomphe و دیگر جاذبه های شناخته شده شهر قرار می گیرند .
 
بالا پایین