خوش آمدید!

با تشکر از مشاهده انجمن گفتگوی ایرانی پاتوق در صورت تمایل برای استفاده از تمامی امکانات انجمن ثبت نام نمایید.

همین حالا ثبت نام کن!

موسیقی‌های بازی Grand Theft Auto: San Andreas

بهروز

SpeciaL
عضو کادر مدیریت
MetalHeaD
8/28/20
123
سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در اولین روزهای پاییز بار دیگر با بخش «موسیقی‌ » همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت، به سراغ موسیقی‌های بازی Grand Theft Auto: San Andreas رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.
محبوبیت سری GTA بر کسی پوشیده نیست و شاید این روزها عناوین و رقبای زیادی در بازار وجود داشته باشند اما سری GTA همچنان نسبت به سایر عناوین ممتاز به نظر می‌رسد؛ به طوری که حتی نسخه‌ی پنجم این سری نیز رکوردهای فروش را جابجا کرده است. اما در میان تمام عناوین عرضه شده از این سری، عناوینی وجود دارند که برای بازی‌بازان قدیمی بسیار خاطره انگیز هستند؛ شاید شاید بهتر است که بگوییم نسخه‌های قدیمی این سری حال و هوای دیگری داشتند. در این میان Grand Theft Auto: San Andreas را می‌توان نام برد که در سال ۲۰۰۴ عرضه شد و می‌توان آن را بهترین و کامل‌ترین نسخه‌ی عرضه شده از این سری تا آن زمان به شمار آورد. عنوانی که با شخصیت محبوب خود یعنی کارل جانسون یا همان CJ به همراه داستان، شخصیت‌های فرعی و ماموریت‌های جذاب، تجربه‌ای بی‌نظیر و به یاد ماندنی را برای بازی‌بازان رقم زد.
بر همین اساس این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی Grand Theft Auto: San Andreas رفتیم و شما می‌توانید مجموعه‌ی کامل موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده دریافت کنید:


 
بالا پایین