خوش آمدید!

با تشکر از مشاهده انجمن گفتگوی ایرانی پاتوق در صورت تمایل برای استفاده از تمامی امکانات انجمن ثبت نام نمایید.

همین حالا ثبت نام کن!

پخش سریال سرزده از 12 شهریور

Green Light

Call Me a Panda
DaisY
8/25/20
199
سریال سرزده به کارگردانی بهادر اسدی سریال جدید شبکه یک سیما است که از امشب چهارشنبه 12 شهریورماه روی آنتن این شبکه میرود.


این سریال با مضمونی اجتماعی و مذهبی چند شبی مهمان قاب تلویزیون در شبکه یک سیما میشود و این سریال هر شب ساعت 22:15 روی آنتن این خواهد رفت.

علی انصاریان پلیس سریال سرزده شد
سرزده مینی سریالی است که برای پخش در دهه دوم ماه محرم آماده شده است و علی انصاریان فوتبالیست سابق کشورمان بازیگر نقشی اصلی در این سریال است.

علی انصاریان


سریال سرزده درامی اجتماعی و مذهبی است که با بازی بازیگران مشهور دنیای هنر مقابل دوربین رفت و تیتراژ این سریال را مسعود محمدزاده با شعری از یاشار هاشم زاده و آهنگسازی و تنظیم حمید صانع خوانده است.

رویا میرعلمی و نسیم ادبی


علی انصاریان بازیکن سابق فوتبال کشورمان چند سالی است که به دنیای بازیگری پیوسته و در نقش هایی متفاوت مقابل دوربین رفته است. این بازیگر کشورمان این بار در قامت یک پلیس ظاهر شد و با این نقش متفاوت مهمان خانه های مردم میشود.

علی انصاریان

داستان سریال سرزده
داستان سریال سرزده درباره دو دوست به نام اصلان و رضا است که رفاقت دیرینه ای با هم دارند و رقبای کشتی چوخه بوده اند اما تقدیر داستان دیگری را برایشان رقم میزند و رضا پلیس میشود و اصلان به سمت خلاف میرود و این آغاز داستان پرماجرای این قصه است.
نسیم ادبی


بازیگران سریال سرزده
نسیم ادبی، مریم مومن، بهرنگ علوی، رویا میرعلمی، علی انصاریان، رحیم نوروزی، رامبد شکرآبی، کیمیا خلج، کوروش رحمانی، یاشار هاشم زاده و... در این سریال به ایفای نقش پرداختند.
مریم مومن

علی انصاریان

رویا میرعلمی


منبع: نمناک
 
بالا پایین